Radlin.pl (mobile)

Główna Wstecz

Darmowy Internet

Urząd Miasta Radlin wspólnie z firmą Darnet oferują możliwość korzystania z sieci bezpłatnych, bezprzewodowych punktów dostępu do Internetu.


HotSpoty (ang. gorący punkt) obejmują zasięgiem następujące punkty w Mieście:

  • Centralny plac miasta wraz z najbliższymi ulicami (okolice Miejskiego Ośrodka Kultury i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji)
  • Miejski Ośrodek Kultury (wewnątrz budynku)
  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (wewnątrz budynku)
  • Świetlica na Głożynach (wewnątrz budynku)

Korzystanie z Internetu jest bardzo proste. Będąc w zasięgu HotSpot z komputerem z zainstalowaną kartą bezprzewodową, należy wyświetlić listę dostępnych sieci (ikona w prawym dolnym narożniku ekranu) i wybrać sieć oznaczoną jako HOTSPOT RADLIN. Aby kożystać z sieci należy zaakceptować umieszczony niżej regulamin.

Zasady pomocy technicznej: Jeżeli zaobserwujecie Państwo problemy z prawidłowym działaniem sieci, a charakter awarii wskazuje, że leży ona po stronie HotSpot-a, a nie po stronie Państwa komputera, prosimy o kontakt z biurem obsługi Darnet (telefon +48324567104) lub Urzędem Miasta Radlin (telefon +48324590234). Firma Darnet i Urząd Miasta Radlin nie świadczą pomocy technicznej w zakresie konfiguracji komputera i doboru sprzętu.

Pełna wersja strony
CMS by Quick.Cms

Urząd Miasta Radlin (ul. Rymera 15, 44-310 Radlin)